Κατάλογος Υποψήφιων Συνδυασμού

«Τρίπολη Αύριο»

ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
(υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΥΘΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΣΙΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΒΙΔΙΟΥ
ΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
ΜΠΙΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ
ΚΟΥΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΓΕΑΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑ-ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑ ΧΡΥΣΩ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ- ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΟΥΚΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΤΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΜΠΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΛΥΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΡΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΨΙΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΑΧΟΥΡΙ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΣΑΛΕΧ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΑΝΘΟΥ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Τρίπολης
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΡΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΙΜΠΟΥΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίας Βαρβάρας
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγ.Βασιλείου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου

ΣΟΥΝΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγιωργίτικων
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ-ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΙΑΣΩΝΑ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αγριακόνας
ΤΣΙΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αθηναίου
ΜΠΑΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλέας
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλεποχωρίου
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αλωνισταίνης

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αμπελακίου
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αραχαμιτών
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αρτεμισίου
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ασέας
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαλτετσίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βλαχέρνης

ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Βλαχοκερασέας
ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βουνού
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΛΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βουρβούρων
ΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Γαρέας
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δάρα
ΛΙΩΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δάφνης
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΤΣΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Δόριζας
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ελαιοχωρίου

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ- ΜΑΚΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Επισκοπής
ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ευάνδρου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ζευγολατείου
ΑΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Θάνα
ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλτεζών
ΓΚΕΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καμαρίου
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κανδάλου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κανδήλας

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΡΟΚΟΠΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
ΣΤΡΙΦΤΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καρδαρά
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάψια

ΚΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερασιάς
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερασίτσης

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κερασταρίου
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κολλινών
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κώμης

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λεβιδίου
ΚΟΝΤΟΡΑΒΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λιθοβουνίων
ΒΛΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Λίμνης
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λουκά

ΡΩΜΗΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαγούλας
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαινάλου

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μάκρης
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάναρη
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μανθυρέας

ΤΣΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαυρικίου
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μαυρογιάννη
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μερκοβουνίου

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου Μαντινείας
ΓΚΟΒΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νεστάνης
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΡΓΙΩΛΑ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Ορχομενού
ΚΑΣΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλαιόπυργου
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλαιοχούνης
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παλλαντίου
ΤΖΙΟΥΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πάπαρη

ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Παρθενίου
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πελάγους
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Περθωρίου
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πηγαδακίων

ΣΩΤΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πιάνας
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πικερνίου
ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ριζών
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ροεινού
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σάγκα
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σιλίμνης
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Σιμιάδων

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποψήφιοι σύμβούλοι Τοπικής Κοινότητας Σκοπής
ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Σταδίου
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Στενού
ΠΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Στρίγκου
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τζίβα
ΜΠΕΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Τσελεπάκου
ΖΩΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χρυσοβιτσίου
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ
Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Χωτούσσης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ψηλής Βρύσης

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page